Kitsede ja lammaste foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tunnustatud kitseliha

4 posters

Go down

tunnustatud kitseliha Empty tunnustatud kitseliha

Postitamine  Chococo Reede Sept 28, 2012 11:41 pm

Olen kitsede teemal üsna võhik, kuid sõin hiljuti Rootsis peenes retoranis imehead kitseliha ja tahtsin nüüd uurida, kas Eestis on kitseliha müüjaid, kes müüksid liha toitlustusasutusele? Vabandan nüüd kui see teema on siit-sealt läbi käinud, kuid tahtsin saada vastust otse tegijatelt ilma, et ma peaksin terve interneti läbi lugema.

Chococo

Postituste arv : 3
Join date : 28/09/2012
Age : 43

Tagasi üles Go down

tunnustatud kitseliha Empty Re: tunnustatud kitseliha

Postitamine  Aado Nelj Okt 25, 2012 4:21 pm

arvan meist nii mõnigi müüks hea meelega liha. veterinaari käest loa saamine peaks olema sama nagu lammastel. lihtsalt seni on probleem olnud selles, et ei ole kedagi, kes ostaks kitseliha kokku. kui keegi avalikult kuulutaks, et ostan nii ja nii palju kitseliha aastas/kuus, siis me, kitsepidajad reageeriks üsna ruttu. teeksime vajalikud load ja tooksime liha kohalegi, kui hind soodustab. lammaste puhul asi toimib aga kitseliha pole kuskile panna. Nad paljunevad kiiremini kui lambad ju ja oma pere ei söö tonnide viisi liha. nii, et palun, lihaostjad, realiseerijad - tehke pakkumine.
Aado
Aado

Postituste arv : 84
Join date : 15/04/2011
Age : 47

http://vaiketalunikud.forum.co.ee/

Tagasi üles Go down

tunnustatud kitseliha Empty Re: tunnustatud kitseliha

Postitamine  Roosi Esm Okt 29, 2012 3:06 pm

Mina arvan,et see bürokraatia on tehtud nii keeruliseks,et keegi ei tahagi avalikult reklaamida müüki. Kodus tapetud looma liha kas tohibki müüa (ma ei mõtle oma tarbeks)? Tunnustatud tapamaja peab vist olema. Ja katkematu külmutuse ahel. Lisaks kui midagi müüd, oled kohe ETTEVÕTJA, hakka kohe makse maksma. Et see ära tasuks,peab olema ilmselt sadades elukaid...
Roosi
Roosi

Postituste arv : 125
Join date : 10/07/2011
Age : 47

Tagasi üles Go down

tunnustatud kitseliha Empty Re: tunnustatud kitseliha

Postitamine  Aado Esm Okt 29, 2012 3:19 pm

seda küll. aga ma olen teadlik, et meie seas on ka väike-ettevõtjaid, kes maksavadki juba makse. nemad kindlasti müüks kui leiduks ostja. meilt saab igatahes alati kitseliha. seda on üle lihtsalt omast perest. aga kui ametlikku müüki teha siis arvan on meil neidki, kes seda juba teevad.
Aado
Aado

Postituste arv : 84
Join date : 15/04/2011
Age : 47

http://vaiketalunikud.forum.co.ee/

Tagasi üles Go down

tunnustatud kitseliha Empty Tõstaks teemat

Postitamine  Chromedioxid Reede Apr 19, 2013 12:59 am

Tõstan uuesti teema päevakorda, nimelt sooviks tallinna lähiümbruses osta kitseliha. Mis kogustest alates tasub pidajatel müüma hakata mulle, seda räägime juba omavahel läbi aga stabiilne soov on olemas. Minu kontakt 53733129. Liha võiks siiski noorema looma liha olla. mitte päris vana sitke kasukas.

Chromedioxid

Postituste arv : 3
Join date : 19/04/2013
Age : 34

Tagasi üles Go down

tunnustatud kitseliha Empty Re: tunnustatud kitseliha

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele