Kitsede ja lammaste foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kitse poegimine(SUUR MURE)

4 posters

Go down

kitse poegimine(SUUR MURE) Empty kitse poegimine(SUUR MURE)

Postitamine  jaanika24 Kolm Veeb 13, 2013 3:37 pm

kitsel on poegimiseaeg käes udarat pole siiani all pressib punnitab tagantpoolst ajab vedelikku välja sedasi juba kolmandat päeva kits ise rõõmus ja rõõsa aga see ei tohiks ju nii kaua toimuda.see oleks teine poegimine esimene kord oli kõik hästi sujunud. täna käis kodus ja looma arst kes ei saanud midagi teha kuna emakakael olevat kinni olnud ta ütles et veel seda ka et liigutamist ta ka ei tunne.mis saab mis ma tegema pean..ei oska kui isegi loomaarst oli täiesti nõutu.
jaanika24
jaanika24

Postituste arv : 10
Join date : 13/01/2013
Age : 35

Tagasi üles Go down

kitse poegimine(SUUR MURE) Empty Re: kitse poegimine(SUUR MURE)

Postitamine  Roosi Kolm Veeb 13, 2013 8:15 pm

Jeerum, ja loomaarst jättis su sedasi hädasse? Kedagi teist arsti pole?


Viimati muutis seda Roosinupp (Nelj Veeb 14, 2013 1:22 pm). Kokku muudetud 2 korda
Roosi
Roosi

Postituste arv : 125
Join date : 10/07/2011
Age : 47

Tagasi üles Go down

kitse poegimine(SUUR MURE) Empty Re: kitse poegimine(SUUR MURE)

Postitamine  Roosi Kolm Veeb 13, 2013 8:19 pm

Oot,lugesin üle ridade:
Udarat pole all? Kas poegimisaeg on teada? On ta ikka kindlasti tiine? Kui loomal häda käes, siis esimese asjana jätab ta söömise, mitte ei ole rõõmus ja rõõsa..
Seepärast küsin, et mul üks lammas ka "hakkas poegima",kaks päeva norutas, kraapis,nõretas- tuli välja, et hoopis on emakapõletik..
Roosi
Roosi

Postituste arv : 125
Join date : 10/07/2011
Age : 47

Tagasi üles Go down

kitse poegimine(SUUR MURE) Empty Re: kitse poegimine(SUUR MURE)

Postitamine  jaanika24 Kolm Veeb 13, 2013 8:49 pm

udarat pole jah all aga lima on verine ja pisikesed enam ei liiguta sees, arst ütles et emakas on kinni ka.andis mingit süsti mis kutsub poegimise esile nüüd ta vaevleb siin muudkui mää ja mää gevalia arvab et mul on kitsekesel see tõbi kui beebid sünnivad väärarenguga ja arvata võib et nad on viltu seal sees ja siis ei tule välja.mul on lihtsalt nii kurb vaadata kui ta nii hädas on arst lubas homme veel tagasi tulla.olen helistanud ants kuksile kui tema hetkel ei vasta mulle proovin homme uuesti loodan vähemalt et suur kitseke ikka alles jääb kui tillukesed juba parematel jahimaadel on. Crying or Very sad ja täna poolest päevast lõppesid veel pressid ka ära.ma enam ei saa aru mis toimub ja tähtaeg on küll käes juba täitsa õige aeg on poegida.
jaanika24
jaanika24

Postituste arv : 10
Join date : 13/01/2013
Age : 35

Tagasi üles Go down

kitse poegimine(SUUR MURE) Empty Re: kitse poegimine(SUUR MURE)

Postitamine  Roosi Nelj Veeb 14, 2013 9:13 am

Hoian pöialt, sest ega nalja pole..talled tuleb seest kätte saada. Et sul ka kohe loomapidamise alguses selline jama pidi tulema:(
Roosi
Roosi

Postituste arv : 125
Join date : 10/07/2011
Age : 47

Tagasi üles Go down

kitse poegimine(SUUR MURE) Empty Re: kitse poegimine(SUUR MURE)

Postitamine  florita Laup Märts 09, 2013 10:50 am

Ilmselt kohalikul loomaarstil vastavat aparatuuri ei ole, aga siin oleks hea ultraheliaparaadiga järgi vaadata, mis täpselt toimub ja kui emakakael kinni, oleks ilmselt targem keisrilõige teha. Eriti kui on kahtlus, et talled valepidi või lausa väärarenguga. Muidugi praeguseks on see nõuanne ilmselt aegunud, kuna mitu nädalat möödas. Aga mis temast sai lõpuks?

florita

Postituste arv : 36
Join date : 08/03/2011
Age : 43

Tagasi üles Go down

kitse poegimine(SUUR MURE) Empty Re: kitse poegimine(SUUR MURE)

Postitamine  jaanika24 Teis Apr 02, 2013 7:26 pm

kits on täies elujõus sööb joob ja kepsutab niisama hakkas peale seda draamat piima andma küll vähe aga siiski.liitrike ülepäeva tuleb olen sellega hetkel rahul :)aga kui õue ära saavad ja värske peale hakkab mulle sama kogust andma siis tuleb vist teha lihaks :S
jaanika24
jaanika24

Postituste arv : 10
Join date : 13/01/2013
Age : 35

Tagasi üles Go down

kitse poegimine(SUUR MURE) Empty Re: kitse poegimine(SUUR MURE)

Postitamine  Evelin Laup Jan 18, 2014 7:23 pm

Aga kuidas talledega läks? Poegis ise või tuli inimkäsi appi võtta?

Evelin

Postituste arv : 14
Join date : 24/09/2013
Age : 37

Tagasi üles Go down

kitse poegimine(SUUR MURE) Empty Re: kitse poegimine(SUUR MURE)

Postitamine  Roosi Püh Jan 19, 2014 12:28 pm

Kas midagi on vahelt ära kustutatud, aga mu mäletamist mööda oli kitsel valetiinus. Ehk kujutas ennast tiineks ja poegima.
Roosi
Roosi

Postituste arv : 125
Join date : 10/07/2011
Age : 47

Tagasi üles Go down

kitse poegimine(SUUR MURE) Empty Re: kitse poegimine(SUUR MURE)

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele