Kitsekasvatajad - ühinege !! Tehke end kuuldavaks oma esindusseltside kaudu Vabariigi Valitsusele!

Go down

Kitsekasvatajad  - ühinege !!  Tehke end kuuldavaks oma esindusseltside kaudu Vabariigi Valitsusele! Empty Kitsekasvatajad - ühinege !! Tehke end kuuldavaks oma esindusseltside kaudu Vabariigi Valitsusele!

Postitamine  Vambola Bakhoff on Teis Dets 04, 2012 4:18 pm

Tere kõigile !
Juba kauaaegse kitsekasvatajana leian, et meie põhiseaduslikku õigust (võrdse kohtlemise printsiipi) on siiani Eesti Vabariigis räigelt rikutud. Demokraatia kilbi taha pugedes on kitsekasvatajad jäetud ilma teistele põllumajandusloomadele osaks saanud riiklikest toetustest. Loodan, et uus Lamba ja kitsekasvatajate Seltsi juhatus on selles osas kindlameelsem ja suudab maaelukomisjonilt nõuda välja kitsekasvatatele analoogsed toetused lambakasvatajatega.

Rahulikku Jõuluaega !

Vambola Bakhoff

Postituste arv : 1
Join date : 04/12/2012
Age : 63

http://www.hot.ee/v/vaiketalu/

Tagasi üles Go down

Kitsekasvatajad  - ühinege !!  Tehke end kuuldavaks oma esindusseltside kaudu Vabariigi Valitsusele! Empty Re: Kitsekasvatajad - ühinege !! Tehke end kuuldavaks oma esindusseltside kaudu Vabariigi Valitsusele!

Postitamine  Ann on Teis Dets 04, 2012 7:04 pm

Tere,

Paistab, et selle teemaga tegeleb Eesti Kitse­kasvatajate Liit http://www.maaleht.ee/news/maamajandus/maamajandusuudised/kitsed-tahavad-lammastega-samu-oigusi.d?id=65329740.

Kõike ilusat

Ann

Postituste arv : 17
Join date : 30/10/2010
Age : 39

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele