Kitsede ja lammaste foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

küülikud ja nende sugu

4 posters

Go down

küülikud ja nende sugu Empty küülikud ja nende sugu

Postitamine  Kilu-Mari Esm Okt 31, 2011 6:34 pm

Ma siin tegelesin nende määramisega. Tegime täpselt nii nagu raamatus kirjas, saime kõik emased. Pea kuju on kah mu arust kõigil ühesugune. Ühesõnaga ei saa ma sellega hakkama.
Aga.... käis läbi peast selline mõte. Kui ma paneksin nad ühekaupa isasega kokku? Isase reaktsiooni alusel peaks ju teoreetiliselt aru saama mis sugu need pojad on. Nad 7 kuused juba. Ei taha ma mitte uskuda, et 5 selleaasta poega on kõik ühest soost

Kilu-Mari

Postituste arv : 91
Join date : 09/01/2011
Age : 39

Tagasi üles Go down

küülikud ja nende sugu Empty sama loll...

Postitamine  Roosi Esm Okt 31, 2011 7:50 pm

7 kuused on sul kõik üheskoos veel? Haa, mul said puurist jooksu 3 kuused, kuu hiljem püüdsin ühe kinni ja see tegi paari päeva pärast pojad Very Happy
Omal üks pesakond ka 3kuuseid oleks vaja sorteerida- aga olen ka hädas- kas tänapäeva küülikud on muteerunud, no on 6 tk samamoodi tagant kõik Shocked Vanasti ikka sain hakkama, isased ei poeginud...
Roosi
Roosi

Postituste arv : 125
Join date : 10/07/2011
Age : 47

Tagasi üles Go down

küülikud ja nende sugu Empty Re: küülikud ja nende sugu

Postitamine  Kilu-Mari Teis Nov 01, 2011 3:28 pm

Ei Laughing

nii palju mul ikka mõistus võttis et topisin eraldi

Kilu-Mari

Postituste arv : 91
Join date : 09/01/2011
Age : 39

Tagasi üles Go down

küülikud ja nende sugu Empty Re: küülikud ja nende sugu

Postitamine  Ann Reede Nov 11, 2011 12:06 am

Mulle õpetas üks vanem naine kunagi lapsena seda soo eristamist nii. Paned küüliku enda ette selili, kas siis põlvedele, kui istud või mingi aluse peale, hoiad ühe käega jalgu kinni ja teisega venitad kahe sõrme abil tema pilu laiali, vajutad nagu seda lahti ja alla poole. Kui on selline piklik pilu siis on plika aga kui selline toru või ring, siis poiss. Päris lahti peab selle asjanduse neil sikutama, muidu saab petta;) Ise siiani valesti neid määranud pole ja seda juba üle 15 aasta. Kahjuks paremini selgitada ei oska.

Ann

Postituste arv : 17
Join date : 30/10/2010
Age : 42

Tagasi üles Go down

küülikud ja nende sugu Empty Re: küülikud ja nende sugu

Postitamine  maiekas Püh Nov 13, 2011 11:37 pm

Omal ajal tegin ka täpselt nii, nagu Ann ja kunagi ei eksinud. Alguses võid soovida, et sul oleks kolmas käsi, aga kui õiged võtted 'käpas', siis saab kiirelt hakkama albino

maiekas

Postituste arv : 11
Join date : 14/04/2011
Age : 56

Tagasi üles Go down

küülikud ja nende sugu Empty Re: küülikud ja nende sugu

Postitamine  Roosi Esm Nov 14, 2011 2:38 pm

üks õpetlik video, puust ette ja punaseks:
http://www.foxyrabbits.eu/online-ope/soo-maaramine/
Roosi
Roosi

Postituste arv : 125
Join date : 10/07/2011
Age : 47

Tagasi üles Go down

küülikud ja nende sugu Empty Re: küülikud ja nende sugu

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele